Beschrijving
Deze enkelbrace wordt aanbevolen bij
-
-
- Verstuiking van de enkel (licht)
- Kapsel irritatie
- Lichte enkelinstabiliteit
- Artrose
- fascitis plantaris/ hielspoor
-
Werking van de brace
Door zes verschillende compressiezones biedt de OS1st enkelbrace FS6 ondersteuning aan de voet en het enkelgewricht. Met de compressie kunnen ongemakken door hielpijn, hielspoor, zwakke enkels, artrose en kapsel irritaties worden verminderd. De slanke pasvorm van de FS6 enkelbrace maakt het mogelijk om de brace in vrijwel elke schoen te dragen. De FS6 brace is een uitstekend keuze als een zware en volumineuze enkelbrace niet gewenst is.
Beschikbare maten
De OS1st Enkelbrace FS6 is verkrijgbaar in 5 maten. De brace wordt per paar geleverd. Voor een passende maat dient u de volledige omtrek van uw voet te meten ter hoogte van de wreef.
Voordelen van de FS6 Enkelbrace
-
-
- Per paar geleverd
- Zes verschillende compressiezones
- Goed ademend materiaal
-
Hiske Blauw –
Mijn hielspoor maakte mij vleugellam. Kon nog maar weinig lopen, veel pijn. Draag deze aan beide voeten. Voel verbetring, kan weer in mijn tuin werken en met de hond wandelen.
Camiel –
paar keer licht mijn enkel verzwikt en nu beide kanten deze brace aan.
Steven H –
Toen ik de brace binnen kreeg, dacht ik, dat is te dun. Maar in gebruik echt super stabiel. Gebruik el jaren een brace en deze is voor het eerst en comfortabel en stabiel.
H Huizer –
Weet nog niet
Colinda –
Mooie kous zonder naden en irritante randen. En nog niet uitgeprobeerd maar verwacht dat het de steun gaat geven die ik nodig heb als de tape eraf is.