Beschrijving
Deze kniebrace wordt aanbevolen bij:
- Patellofemoraal pijnsyndroom
- Bursitis
- Knie artrose
- Lichte tot milde kneuzing
- Verdraaiing van de knie
- Overbelasting
De werking van de kniebrace
Door de gelijkmatige druk geeft de Medi Elastische Kniebrace 602 een goede ondersteuning aan de knie. Klachten als gevolg van knieslijtage, verdraaiing, kneuzing, bursitis of overbelasting nemen door de 602 kniebrace af. De silicone noppen band aan de bovenkant van de kniebrace zorgt er voor dat de brace tijdens het dragen niet afzakt. Hierdoor kan hij ook worden gedragen tijdens lichamelijke inspanning.
Beschikbare maten
De Medi Elastische Kniebrace 602 is verkrijgbaar in 7 maten. Voor een passende maat dient u de omtrek van uw bovenbeen en omtrek van uw onderbeen te meten.
De voordelen van de Medi Elastische kniebrace 602
- Silliconen noppen voorkomen afzakken brace
- Zit strak om het gewricht
- Geeft lichte tot matige steun
Was- en bewaarinstructies
Wasverzachter, vet, olie en zalf kunnen de stof aantasten en het Clima Comfort-effect verslechteren. Zeepresten kunnen zorgen voor huidirritatie en slijtage van de stof. Was het product met de hand of in de wasmachine met een delicaat wasprogramma op 30°C en een mild wasmiddel zonder wasverzachter.
- Niet bleken
- Aan de lucht laten drogen
- Niet strijken
- Niet laten stomen
L. –
Tsja, als je boven de 60 bent kan je niet meer voluit op de dansvloer. Ik moest het bezuren met een pijnlijke knie. Blij dat ik bij de mannen van mijnbrace terchtkwam. Goed advies , zit lekker en ga binnenkort , met deze brace, toch weer een poging op de daansvloer wagen.
anoniem –
houdt mijn been lekker warm, gebruik hem met hardlopen.
Peter –
Zit echt top, heb er meteen nog eentje besteld.
Lia Hoekman –
Werkt goed
M. Kooiman –
Doet wat het moet doen.
Natascha D. –
Blijft prima op de knie zitten en zakt niet af. Gebruikt om verdere zwelling tegengegaan.
Inge Beekman Bussing –
Top artikel
Edward van Loenen –
Het materiaal is bijzonder goed en gaat lang mee. De levering was snel en via de brievenbus
Peter van Belle –
Brace zakt toch af in tegenstelling tot wat er op de website vermeld wordt