Beschrijving
Deze kniebrace wordt aanbevolen bij:
-
-
- Lichte verstuiking
- Kapsel irritaties (licht)
- Beginnende knie artrose
- Runners knee
- Jumpers knee
- Gevoel van instabiliteit
-
De werking van de KS7 kniebrace
De KS7 Kniebrace bezit over Compressie Zone Technologie. Deze technologie bezit over 7 verschillende compressiezones. Hiermee geeft de brace de juiste mate van compressie voor waar het nodig is en zorgt voor een gebalanceerde ondersteuning met een betere doorbloeding van uw knie. De brace past nagenoeg onder elke broek en is een uitstekend alternatief voor volumineuze en ongemakkelijk zittende kniebraces en spalken.
Naast het verbeteren van de doorbloeding biedt deze KS7 ook ondersteuning en zorgt voor een effectieve pijnbestrijding bij klachten door een runners knee, chronische kniepijn, knieblessure, patella tendinopathie (‘jumpers knee’) of een gezwolle knie.
Beschikbare maten en kleuren
De OS1st KS7 brace is verkrijgbaar in 7 maten. Voor een passende maat dient u het volgende op te meten in een zittende positie.
1. Omtrek van het bovenbeen, 10cm boven het middelpunt van de knieschijf.
2. Omtrek van het onderbeen direct onder de knieschijf. Indien u in twee verschillende maten valt, kies dan voor de grootste maat. De brace is ook verkrijgbaar in de kleur zwart.
Voordelen van de OS1st Kniebrace KS7 Beige
-
-
- zeven verschillende compressiezones
- Licht ademend materiaal
- Optimaal draagcomfort
- Kan gemakkelijk onder kleding worden gedragen
-
Tini L –
Deze brace is aangeraden door mijn fysiotherapeut. Ben er erg tevreden mee. Geeft goede steun en helpt tegen de zwelling.
Marian Van Dijk – Zwagemakers –
Ben voor mij prima en geeft veel steun en verlichting.
Sonja –
Werkt uitstekend, geeft goede steun en blijft goed zitten.
anke Stam-Krul –
het werkt prima even wennen dat de knie zo stevig zit in gepakt
Judith Scheepers –
Viel met mijn knieomtrek in twee maten, de grootste gekozen en dat was een slimme zet. Brace ondersteunt goed.
Margriet van Nistelrooij –
Heb er erg veel baat bij
W.C.H. Gutmanis –
Goede pasvorm, zit lekker om de knie
Mevr. M.B.J. Baart –
Een heel goed product. Past perfect en geeft goede steun. Top!
Ludovicus Bernardus de Roo –
Prima materiaal, superzacht en zeer flexibel.
Dobs Kersten –
Moeilijk aan te krijgen. Ondanks meting maat toch niet goed.
jeannette segeren –
Doet z’n werk, dus ok!
W Baanstra –
Past prima
Hennie Hopmans –
Het blijft niet goed op mijn knie zitten zakt telkens af
bob wanrooij –
Prima materiaal